Karmidło Model ATF™

Przeznaczone są szczególnie do karmienia dorosłych indyków.

1. Miska MODELU ATF™ wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na korozję polipropylenu. Polipropylen firmy Chore-Time zawiera także specjalny inhibitor UV, a miska utrzymana jest w czystości, ponieważ jej bardzo gładka powierzchnia nie pozwala przykleić się paszy ani zanieczyszczeniom.

2. Oszczędnościowe cechy karmidła: specjalny kształt (litery „V”) pomaga utrzymać niski poziom paszy w misce; pierścień zmniejszający utratę paszy; szeroki na 64 mm brzeg miski nie pozwala na wypadanie paszy.

3. Głębokość miski wynosi 140 mm, dzięki czemu osobniki zarówno w wieku od 8 tygodni, jak i starsze indory mogą dosięgnąć paszy.

4. Wbudowany wysoki stożek równo rozprowadza paszę w misce i zapobiega akumulowaniu się starej paszy w rurce karmidła. Miskę o średnicy 457 mm można odczepić od 3 lub 4 zawiasów i odchylić w dół do czyszczenia i suszenia.

5. Regulowana rurka podająca pozwala utrzymać niski poziom paszy, dzięki czemu zmniejszają się jej straty i poprawia wykorzystanie. Regulacja z blokadą nie kręci się ani nie zmienia. Rurki podające można łatwo podnosić i obniżać przy użyciu centralnego systemu wyciągów.

6. Niskie zużycie energii dzięki wydajności podawania paszy za pomocą bezrdzeniowego przenośnika śrubowego w higienicznej osłonie. Długość rzędu do 168 metrów.