Karmidło Model ATF™ Plus

Sprawdzona niezawodność PLUS dodatkowe wzmocnienie i rozmiar odpowiednie dla dzisiejszej trzody.

1. Rurka jest dłuższa o pięć centymetrów, dzięki czemu duże indyki bez problemu przechodzą pod linią karmidła.

2. Solidne połączenie pomiędzy osłoną a zawieszeniem miski.

3. Większa o pięć centymetrów odległość pomiędzy miską a osłoną zapewnia trzodzie łatwiejszy dostęp do paszy i redukuje jej straty.

4. W skład solidnego karmidła wchodzi grubsze zawieszenie, które pewniej i solidniej utrzymuje miskę na swoim miejscu.

Wyróżnia się wszystkimi cechami – jak niezawodność, wytrzymałość i wysoka jakość – jakie osoby z branży cenią w znanym karmidle Model ATF™, PLUS daje dodatkowe korzyści, takie jak:

- Sprawdzona trwałość przy zastosowaniu w karmieniu indyków o wadze 18 kg i więcej.
- Lepsze wykorzystanie paszy dzięki szerszemu brzegowi miski oraz specjalnemu pierścieniowi pasza nie wylatuje z miski, a większa odległość pomiędzy miską a osłoną sprawia, że ptactwo nie wyjmuje głowy sponad miski i nie rozsypuje paszy.
- Mniejszy nakład pracy dzięki wykorzystaniu czasowego centralnego systemu wyciągów firmy Chore-Time do napełniania misek lub obniżania poziomu podawania.
- Lepsze podawanie nowoczesnych pasz o wysokiej zawartości tłuszczów dzięki połączeniu rurek o większej średnicy i spawanych szwach z łatwymi w czyszczeniu miskami z tworzywa sztucznego firmy Chore-Time.
- Stała i niezawodna wydajność w różnych warunkach panujących w budynku dzięki wyposażeniu misek w opcjonalne czujniki elektroniczne poziomu paszy SENSOR PLUS™.